O nas

Nasza firma została zarejestrowana w 2004 roku, ale już od połowy lat 90-tych flokowanie jest naszą pasją. Nasza wiedza i praktyka sprawiają, iż jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. Realizujemy różnego typu zamówienia, dzięki czemu nieustannie doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności. Flokowanie jest zaawansowaną techniką nadruku wykorzystywaną przez nas w różnych obszarach działalności, m.in.:

  • koszulki reklamowe
  • smycze reklamowe
  • zdobienie papieru
  • akcesoria                                                                                                                  

Alter Flock to firma współpracująca z wieloma cenionymi w branży podmiotami. Doświadczenie, doskonała koordynacja pracy oraz łatwość nawiązywania relacji partnerskim pozwoliły nam na realizacje dla znanych agencji reklamowych oraz publicznych instytucji.

Nowa strona internetowa powstała z myślą o potencjalnych klientach, których interesuje flokowanie: poszerzenie wiedzy o technologii nadruku oraz pełny zakres naszych usług.

Każdemu klientowi zapewniamy kompleksowe usługi: doradztwo, pomoc przy projekcie graficznym oraz indywidualnie dobrane do projektu techniki zdobienia. Każde zlecenie wykonujemy własnoręcznie na naszym sprzęcie, dlatego gwarantujemy wysoką jakość naszych usług.