Nasze produkty

Smycze Krótkie

Smycze krótkie stosowane głównie do kluczy,oraz do telefonów komórkowych.Możliwość wykonania nadruku we wszystkich technologiach.Dodatkową opcją jest naszywanie taśmy z nadrukiem na taśmę nośną,także w innym kolorze.

Smycze plastizolowe

Na taśmie wykonujemy nadruk plastizolem transferowym. Metoda ta pozwala na idealne odwzorowanie krawędzi i delikatnych znaków graficznych. Stosujemy do 5 kolorów lub ewentualnie bazę bezbarwną. Technika ta pozwala na drukowanie na sznurówkach oraz tasiemkach satynowych - używanych między innymi do pakowania prezentów. Kolory dobierane są wg wzornika Pantone. Produkty te mają najniższą cenę oraz najkrótszy termin realizacji.

Smycze Sznurówkowe

Taśma tkana o szerokościach 9-12mm.Nadruk wykonywany metodą sitodrukową bezpośrednią,lub transferową.Możliwość zakończenia jak zwykłe smycze przez szycie,oraz blaszką.Przy niskich nakładach podstawowa paleta kolorów przędzy,przy wyższych możliwość barwienia w Pantone.

Smycze flokowane

Na taśmie poliestrowej z podstawowej gamy kolorystycznej wykonywany jest nadruk flockiem transferowym. Największą różnicę, która wyróżnia tę metodę spośród innych, jest wypukły nadruk. Wysokość flocku od 0,3mm do 2mm. Jako jedni z niewielu, wykonujemy tę metodę poligraficznie , a nie ploterowo. Różnica jest taka, iż sprawdzamy się zarówno przy małych jak i dużych nakładach, zachowując atrakcyjne ceny.

Sublimacyjne

Taśma poliestrowa drukowana sublimacyjnie. Włókna taśmy zostają trwale zabarwione na żądany kolor Pantone. To idealne rozwiązanie,przy przejściach tonalnych, niestandardowym kolorze tła oraz dużej ilości kolorów. Jednocześnie zostaje nadrukowany kolor tła i pozostały projekt. W wypadku nadruku jednostronnego lewa strona taśmy jest biała.

Żakardowe

Smycze reklamowe, które wykorzystują technologię polegającą na utkaniu taśmy "górnej" od razu z nadrukiem. Naszywana jest na taśmę nośną "spodnią" .Szerokość optymalna to 15mm żakardowej, która naszyta jest na 20mm nośnej. Możliwy żakard wielokolorowy. Wycena tylko po przesłaniu pliku wizualizacyjnego. Zamiast taśmy górnej żakardowej istnieje możliwość naszycia taśmy wykonanej sublimacyjnie na taśmę nośną"spodnią".

Smycze odblaskowe

Odblask naniesiony na taśmę nośną dowolnego koloru.Szerokości 10-25mm.Możliwość wykonania nadruku metodą sitodrukową.Wyjątkowa przy wyjazdach firmowych integracyjnych.Można świecić przykładem.