Nasze produkty

Kolory koszulek

Staramy się sprostać wymaganiom klienta przez dokładne dopasowanie kolorów materiałów do barw firmowych.Korzystamy z wielu marek dostępnych na rynku jak Stedman,Fruit of the loom,Gildan,JHK i wiele innych.Na specjalne zamówienia jesteśmy w stanie wybarwić tkaninę w kolorach Pantone,oczywiście przy wyższych nakładach.Podejmujemy się także zleceń, z którymi nie daje sobie rady konkurencja.Zapraszam do zadawania pytań i współpracy.

Nasze nadruki

Zdjęcie pokazuje kilka przykładowych nadruków wykonywanych na odzieży reklamowej.Głównym oczywiście jest sitodruk bezpośredni i transferowy.W stosunku do innych technik jego największą zaletą jest niska cena. Max do 6kolorów nadruku .Kolejna metoda flock. Flokowanie bezpośrednio,oraz transferowo wykonujemy poligraficznie do 6kolorów Pantone.Wysokość flocku 03-2mm.Druk cyfrowy pozwala wykonać nadruk full kolor przy niskich nakładach bez naliczania kosztów przygotowalni.Haft zawsze wyceniamy na podstawie przesłanego pliku graficznego.Przykładowe nadruki wysyłamy do wglądu i oceny naszej jakości.

T-shirty damskie,męskie,junior

Te koszulki reklamowe dostępne są w gramaturze od 140g/m2 do 210g/m2. Rozmiary od s-xxl. W pełnej gamie kolorystycznej. Super elastyczny ściągacz. Materiał nadaje się do nadruków sitodrukiem bezpośrednim, transferowym i flockiem.Przy niskich nakładach dla druku full kolor nowość w naszej ofercie jest druk cyfrowy.Wykonujemy także haft,wycena na podstawie pliku. Przy zamówieniu 200szt nadruk w jednym kolorze gratis

Koszulki Polo damskie,męskie,junior

Koszulki w pełnej gamie kolorystycznej.Dostępne w różnych gramaturach. Rozmiary od xs do xl.Materiał 95% bawełny 5% polyestru.W ofercie także koszulki z bawełny ekologicznej.Techniki druku dobierane oczywiście do wymagań klienta,szczegółów druku, ilości kolorów,oraz co często najważniejsze ceny.Sitodruk bezpośredni,transferowy,flock,haft,druk cyfrowy.

Bluza z długim rękawem

Lekkie bluzy z długim rękawem.Dostępne w gramaturze od 175g/m2 do 240g/m2.Kilka dostępnych kolorów,także możliwość łączenia.Rozmiary od s do xxl. Występuje także w krojach damskich.Możliwości wykonania nadruku we wszystkich technologiach.Przy zakupie powyżej 100szt nadruk w jednym kolorze gratis.

Odzież robocza

Ubrania ochronne wysokiej jakości.Gramatura 350g/m2.Szyte na zamówienie,możliwość dostosowania idealnie na wymiar.Nadruk wykonywany wszystkimi dostępnymi technologiami.W ofercie posiadamy także wysokiej jakości buty robocze,koszule i inne BHP.Bluza z kołnierzem,sięgająca do linii bioder.Na przodzie naszyte dwie kieszenie,przykryte patkami.Zapinana na guziki lub napy.Spodnie z doszytym bawetem z przodu.Do bawetu doszyte szelki z wszytymi odcinkami z taśmy gumowej.Kieszonka zapinana na suwak.

Polary

Kurtka polarowa jako bezrękawnik i bluza z długim rękawem.Zalecana metoda nadruku-haft.Kilka dostępnych podstawowych kolorów,plus dwukolorowe.