Nasze produkty

Karabińczyki metalowe

Najbardziej popularne zakończenie smyczy reklamowych.Mozliwość zastosowania innych akcesorii bezpośrednio np.holdera,etui do identyfikatorów lub łączki gsm i wąsa na metalowym kółku bez konieczności szycia.

Złączki Plastikowe

Stosowane głownie w celu możliwości rozpinania od smyczy górnej np.kluczy,identyfikatorów.Występują w podstawowej gamie kolorystycznej jak biały,czarny,granat,chaber,żółty,czerwony,pomarańcz Przy zamówieniu wiekszych ilości jest możliwość dostosowania do koloru Pantone

Złączki GSM

Ten produkt ma kilka możliwości wszycia i zastosowania do smyczy.Jest to produkt typowo do telefonów komórkowych,lub identyfikatorów.Oczywiście można go łączyć z innymi akcesoriami co zwiększa praktyczność tasiemki.

Holdery

Zastosowanie głównie do identyfikatorów oraz kart dostępowych.Mocowany do karabińczyka z możliwością odpinania,lub wszywany w taśmę.Różne wymiary.Występuje w orientacji poziomej i pionowej.

Wąs gsm

Jeden z najtańszych akcesorii do telefonu komórkowego.Mocowany do smyczek na metalowym uszku karabińczyka.Używany także do mocowania holderów do identyfikatorów,lub etui z folii.Dostarczany do smyczek osobno w pęczkach po 100szt.